Producent robotów kuchennych pakuje je w kartony, a następnie formuje w paletowe jednostki ładunkowe (pjł). Na każdej palecie roboty są układane w 6 warstwach po 8 robotów w warstwie. Ile pjł z robotami powinien dostarczyć producent do hurtowni, która zamówiła ich 3 840 szt.? A. 48 pjł B. 80 pjł C. 480 pjł D. 640 pjł Zadanie 11.
X - cena za jeden kilogram jabłek w hurtowniPAN A:x + 0,25x = 1,25x1,25x X 160 = 200xPAN B:x + 0,3x=1,3x1,3x X 120 = 156 x200 x - 156 x = 44xODP.: b o 30 % od hurtowej pan a sprdzedał 160 kg jabłek a pan b 120 kg jabłek ktory z nich więcej zyskał i o ile procent więcej X - cena za jeden kilogram jabłek w hurtowni PAN A: x + 0
było w hurtowni? Zadanie 14 Każdy uczeń klasy IV należy do koła matematycznego lub polonistycznego. 20 uczniów Z13. Gruszek 100 kg, jabłek 200 kg, śliwek 400 kg, bananów 300 kg. Z14. 30 uczniów Z15. Z16. 1+2+3 = 2*1*3 Z17. 42 cm, 84 cm, 168 cm. Z18. 112 słupków Z19. 8 cm x 4 cm Z20. 28 kg 80 dag. Title:
FTgoR4. 415 178 151 91 298 167 318 211 115